Sztukateria wewnętrzna

Listwy przypodłogowe sposobem na estetyczne wnętrze

listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe z biegiem lat stały się nieodłącznym elementem wykończenia mieszkań i domów. Ich zastosowanie staje się niezwykle popularnym rozwiązaniem w każdym kraju. Są must-be w każdym domu. Kiedyś, gdy jeszcze nie były tak popularne mieszkania były znacznie mniej estetyczne. Ich połączenie podłogi ze ścianą miało wiele do życzenia. Często uszkadzane w takiej aranżacji ściany były powodem depresji i licznych remontów, przemalowywań. Po montażu charakter zupełnie się zmienia. Wtedy zaczynasz się czuć bezpiecznie i chronić swoje ściany przed wszystkim, co może im zagrozić. Gdy ktokolwiek odkurza, nie uszkodzi ściany chronionej przez listwę. Gdy sprząta, nie ma szans na jakiekolwiek niedoskonałości przy ścianie. Gdy zamiata, nie uderzy żadnego rodzaju kijem lub miotłą o ścianę. Wszystko jest bezpieczne i możliwe, że będzie powodować satysfakcję przez długie lata. Gdy pomyślisz sobie tylko ile możliwości sprawia zwykły montaż listwy Polskiego producenta będziesz niezwykle zachwycony.

Listwy przypodłogowe w estetycznej łaziencelistwy przypodłogowe

Możesz z powodzeniem zamontować listwy przypodłogowe w łazience lub innym wilgotnym pomieszczeniu. Świetnie się sprawdzą do tego listwy poliuretanowe odporne na wodę. To odmiana plastiku, który wytrzymuje nawet wysoki stopień wilgoci i sprawia, że produkt miło się użytkuje. Ich biały kolor nie zmienia odcieni nawet przy najtrudniejszych warunkach i to sprawia, że nic nie jest jej straszne. Dodatkowe zastosowanie ma również w lokalach takich jak restauracje i hotele gdzie ryzyko na uszkodzenia jest wiele większe i trudniej jest zachować odpowiednio wysoki stan listwy.

Mając do wyboru listwy z tworzywa drewnopodobnego MDF i poliuretanów, preferowane byłoby użycie poliuretanów w takich pomieszczeniach jak modernistyczne, innowacyjne salony, kuchnie, łazienki, a  listwy MDF dobrze odnajdują się w sypialniach i pokojach gościnnych, które byłyby urządzone w odrobinę innym stylu. Obydwa rodzaje dobrze prezentują się na zdjęciach i w internecie. Wiele stylizacji obecnych w filmach i serialach sugeruje się produktem jakim są listwy przypodłogowe. Wyglądają one niezwykle szczególnie z oświetleniem LED.

 

Dodaj komentarz